Havířovské knihobudky

Městská knihovna Havířov a Nemocnice s poliklinikou navázaly spolupráci a v prostorách nemocnice umístily dvě „knihobudky“. Knihy v nich pomohou návštěvníkům nemocnice zpříjemnit a zkrátit chvíle čekání na vyšetření v ambulancích nebo i nemocniční pobyt. Pacienti se mohou začíst do knihy, která se jim bude líbit, případně si ji mohou odnést domů, kde ji v klidu dočtou. Při příští návštěvě nemocnice mohou knihu vrátit, nebo ji vyměnit za jinou. Jedna z „knihobudek“ se nachází v hlavní hale u prodejny zdravotnických potřeb a druhá v hale u centrálního příjmu pacientů.

Městská knihovna Havířov tak provozuje již čtyři knihobudky. Díky dlouhodobé spolupráci se Správou sportovních a rekreačních zařízení najdete knihobudku i na městském koupališti, další pak v hale vlakového nádraží. Výhodou je, že nemusíte být čtenáři knihovny. Prostě si knihu půjčíte, přečtete a následně vrátíte či vyměníte za jinou.

     

Knihobudky v nemocnici a na nádražíKontakt

Městská knihovna Havířov
Svornosti 86/2, budova G
736 01 Havířov-Město
IČO 00601250
č.ú.: 16636791/0100
info@knih-havirov.cz
identifikátor datové schránky:
42ugwzw
název datové schránky:
Městská knihovna Havířov

Kalendář akcí 2019

   Dnešní den   Celý měsíc

Výstava kreseb a maleb Romany Hrdličkové aka Lilith Urbanczyk

Šrámkova odd. pro dospělé

Děkujeme našim partnerům Projekt "Rekonstrukce části křídla G na knihovnu" byl spolufinancován z Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko