Z vrcholu na dno a zpět

V rámci projektu Muzikanti s dětmi vás zveme na další přednášku, která přibližuje životní příběh člověka, který prošel v životě spoustou problémů a vykoupení našel v cestování.

4. 4. 2019 v 16.00

Jan Rendl je mladý cestovatel a dobrodruh, který si v životě prošel mnoha pády. Než našel smysl života v cestování, prošel spoustou zkoušek. Od problémů s alkoholem, přes dluhy a exekuce až po život na ulici. Následně během svých cest, které ve většině případů absolvoval sám a setkal se s lidmi s nejrůznějšími problémy, získal nadhled, sebereflexi a své problémy se snažil zpětně rozklíčovat. Na přednášce tak bude řeč nejen o sociálních problémech, které na vlastní kůži zažil, ale také o tom, jak na ně člověk začne nahlížet zpětně skrze nabyté zkušenosti. Ať už mu s uvědoměním si pomohl pobyt v horách mimo civilizaci či setkání s lidmi na Balkáně, kteří byli poznamenáni válečným konfliktem či náboženskými problémy, postupně skládal střípky dohromady. O tento pohled se s Vámi podělí na této přednášce. Během ní samozřejmě bude prostor i pro dotazy.

Vstup na tuto přednášku je volný, případné vybrané dobrovolné vstupné znovu poputuje v rámci výše zmíněného projektu Azylovému domu pro matky s dětmi.

Kalendář akcí 2019

   Dnešní den   Celý měsíc

Book!Con

V říjnu pro tebe chystáme 1. ročník havířovského Book!Conu, který organizují naše knihovnice z K-klubu.Jsi fanda do scifi, fantasy a komiks...

více»

Děkujeme našim partnerům Projekt "Rekonstrukce části křídla G na knihovnu" byl spolufinancován z Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko