Kurz drátování - Výroba přívěšku chirurgickým drátem

Kurz je vhodný pro všechny věkové kategorie, zvládnou ho i děti přibližně od věku 10 let. Tentokrát budeme tvořit z kvalitního CHIRURGICKÉHO DRÁTU a KAMENŮ přívěsek na krk ve tvaru stromu a použijeme i techniku tepání na kovadlině. Na místě si pak můžete k přívěsku dokoupit i řetízek z chirurgické oceli.

Délka kurzu je cca 2 - 3 hod.
Cena kurzu je 220 Kč - v ceně je zahrnut veškerý materiál a nářadí.

Drátování je relax a zábava! Přijeďte si tuto techniku vyzkoušet do knihovny a vyrobte si vlastníma rukama krásné dárky, kterými uděláte radost sobě nebo svým blízkým! Spojíte tak příjemné s užitečným. V současné době zájem o toto řemeslo opět ožívá hlavně proto, že základy drátování se naučí každý.

Kurzy drátování pod vedením zkušené lektorky paní Šárky Dvořákové - Šárka Dvořáková - Eshdé (během kurzu bude také možné zakoupit některé z hotových výrobků).

DŮLEŽITÁ INFORMACE
- prosíme všechny zájemce, hlaste svou účast přímo v K-klubu knihovny - e-mailem: klub@knih-havirov.cz, telefonicky: 597 317 221 či osobně
- kurz se pořádá v knihovně na ulici Šrámkova 2a, Havířov-Podlesí

Kalendář akcí 2019

   Dnešní den   Celý měsíc

Hurá do školy - kvíz pro děti

U Jeslí

Děkujeme našim partnerům Projekt "Rekonstrukce části křídla G na knihovnu" byl spolufinancován z Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko