O nás

Městská knihovna Havířov

Městská knihovna Havířov zve všechny k návštěvě. Vyberte si z více než 200 000knih zaměřených na beletrii, poezii, naučnou literaturu, drama a umění, z 14 000 zvukových, obrazových, eletronických dokumentů a nahrávek. Na všech pobočkách Městské knihovny Havířov můžete využít připojení k Internetu, Wi-fi a další výhody.

Na své si přijdou i milovníci přírody – Eko koutek s řadou specializovaných knih, časopisů a nahrávek najdete na ul. Seifertova. Ve spolupráci s Fotoklubem Havířov zve Městská knihovna Havířov do galerie „Po schodech“ na ul. Svornosti. Pro historiky a sběratelé Městská knihovna Havířov otevřela Stálou výstavní expozici s názvem „Historie psaná uhlím“.

Zajímá Vás architektura, malířství a hudba? Městská knihovna Havířov Vás nezklame. V oddělení hudby a umění najdete vše, co Vám zajímá a baví.

Městská knihovna Havířov je otevřena pro všechny. Bezbariérový přístup usnadní vstup do knihovny lidem s tělesným postižením či lidem doprovázejícím dítě v kočárku. Pro starší nebo tělesně postižené osoby pracovníci Městské knihovny Havířov donášejí knihy i do místa bydliště. Velmi úzce Městská knihovna Havířov spolupracuje se školami, kluby a spolky.

Městská knihovna Havířov je tady pro celou rodinu. Na své si přijdou děti, mladí lidé, dospělí, ale i senioři. Z široké nabídky služeb si vybere opravdu každý! Městská knihovna zve na vernisáže, knižní večery, přednášky, koncerty, besedy, autorská čtení, soutěže.

Městská knihovna Havířov - to je krásné prostředí, kde můžete příjemně strávit čas s rodinou i s přáteli.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Kontakt

Městská knihovna Havířov
Svornosti 86/2, budova G
736 01 Havířov-Město
IČO 00601250
č.ú.: 16636791/0100
info@knih-havirov.cz
identifikátor datové schránky:
42ugwzw
název datové schránky:
Městská knihovna Havířov

Kalendář akcí 2018

   Dnešní den   Celý měsíc

Naše vlast

Šrámkova odd. pro dospělé

Oddělení pro dospělé na Šrámkově ulici pro vás připravilo soutěžní prázdninový kvíz, kde si můžete ověřit své znalosti o naší re...

více»

Děkujeme našim partnerům Projekt "Rekonstrukce části křídla G na knihovnu" byl spolufinancován z Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko